Jdi na obsah Jdi na menu
 


Markéta a ABC - team

mají svou "složku"

 

Lenka, Vašek, Fleur

Fleur je moc fajn chodská psice a její pánící také. Po kom to asi tak mohou mít?

 

Hanka a Blesk

Blesk je český fousek

 

Lucka a Inka

Inka je chovní fena golden retrívra a obě s námi chodí cvičit agility, poslušnost a snad časem i stopy a pomáhají mi se cvičením s Ájou. Obě jsou moc šikovné, což porkázali po několika dnech cvičeních na závodech podle ZOP, kde obsadili pěkné 9. místo a splnili zkoušku. A teď jsou ale už zase mnohem lepší . Jen tak dál. Doufám že jim to vzdrží a že s námi budou cvičit ještě dlouho

Mají pěkné stránky na www.inka-zlatyretrivr.webnode.cz

 

Pavla a Dita a Pauly

kříženci z útulku

Paulymu je už asi 17 let a stále je relativně fit. Dříve se věnoval agility a záchranařině, ale v současné době už je v důchodu

Dita se věnuje agility, záchranařině a dogtrekům (long)

Pauly zemřel ve věku 17 let.

 

Obrazek

 

 

Zoli a Deny

Deny Gerix je vodicí zlatý (golden) retrívr. Bydlel tu s námi, ale teď už bydlí se svým páníkem Zolim, jeho ženou Martinou a jejich dvěmi malým kluky, tak se alespoň nenudí.

 

Petr a Chyra

Chyra z Holýkova je vlkošedá vodicí německá ovčanda. Jeden čas tu s námi bydlela. Bylo to moc fajn, ale teď už bydlí se svým páníkem. Je to skvělý krterček a přejeme jim oběma hodně štěstí a rádi je zase brzy uvidím.

 

Marta a Amálka

Amálka z Bohyně lovu je vodicí černá labradorka. Je to Marty první pes a obě jsou moc fajn. Marta s ní zkoušela i sportovat, ale bohužel je moc nemocná a tak s námi na soutěže nemůže jezdit, což je škoda, protože jsou obě moc šikovné. Holky drže se.

 

Dušan a Bona a Iga

Bona z Ptačího hnízda byla celočerná vodící německá ovčanda, která u nás nějakou dobu žila. Byl to takový mazlivý čertík z krabičky a přitom proncezna s bílou tečkou na nose. Úžasně pracovitá temperamentní sportovní fena. Bohužel už není.

Teď má Dušan novou průvodkyni Igu

 

Miloš a Rena a Jessica

Jesica z Targenu se stala náhradou za Renču. Je to také vodicí německá ovčanda - černá se znaky - Milošova již 5. průvodkyně. Složila jsem s ní ZZO a ZOP, akorát se mnou moc cvičit nechce. Je to šikovná, submisivní fenka, která, i když s námi nějaký čas také žila, je nejraději se svým páníkem. Přejeme jim oběma dlouhý spokojený život

Rena Anrebri byla vodicí německá ovčanda - černá se znaky. Několikrát jsem s ní v různých soutěžích stála na bedně a její páník také. Byla dobrý sportovní pes. Bohužel zemřela mladá na otravu.

 

Filip

Filip sice žádného psa nemá (chová morčata - Laskonku a Ukulele), ale chodí s námi na procházky, rád fotí (většina fotek na této stránce bude asi jeho) a občas jde s námi i cvičit.

 

Obrazek